Responzivní design menu

Produkty
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru

Značky

 

HomeKing se poprvé objevil na britském trhu začátkem roku 2000 a od té doby je celosvětově vnímán jako cenově dostupnější alternativa značky Baumatic. Není divu, produkce těchto spotřebičů pochází ze stejných výrobních závodů. Hlavním cílem značky HomeKing je nabídnout zákazníkům kvalitní, snadno ovladatelný spotřebič bez zbytečných funkcí navíc. Výsledkem jsou vysoce kvalitní spotřebiče, které zároveň patří mezi cenově nejdostupnější na trhu.

HomeKing slaví své úspěchy nejen ve Velké Británii, ale také v Austrálii a Jižní Africe, kde se prosazuje především ve velkých prodejních řetězcích.

Pokud hledáte levný, ale kvalitní spotřebič, který Vám bude bezchybně sloužit po dlouhá léta, HomeKing je Vaše volba!

 

 

Baumatic je světoznámou značkou, která se velice úspěšně zabydlela i v Čechách a na Slovensku. Úspěchy slaví také mezi náročnými zákazníky ve Velké Británii, Nizozemí, Německu, Itálii, ale také v Austrálii a na Novém Zélandě.

Zákazníci oceňují především vyjímečný vzhled spotřebičů v kombinaci s vysokou kvalitou, spolehlivostí a neutuchající inovací. Za tyto atributy získal Baumatic řadu prestižních cen, včetně hlavní ceny za “Inovaci ve vaření” v roce 2011 v Německu.

Dalšího významného milníku dosáhl Baumatic v roce 2014, kdy jeho produkce pečících trub dosáhla magického čísla 1 000 000.  Baumatic tuto událost oslavil způsobem sobě vlastním a jako první na světě vyprodukoval limitovanou řadu zlatých kuchyňských spotřebičů.

Pokud hledáte spotřebiče s nevšedním, atraktivním vzhledem, perfektním dílenským zpracováním, vysokou kvalitou komponentů a vyjímečnou spolehlivostí, Baumatic je ta správná volba!

 

 

Studio Solari je unikátní řada spotřebičů s designem z dílny janovského návrháře Alberta Solari a je také často prezentována jako nejvyšší řada značky Baumatic.

Alberto Solari měl jediný cíl, navrhnout řadu spotřebičů, jejichž vzhled by uchvátil i toho nejnáročnějšího zákazníka. Po desetiletí vytvářel jedny z nejikoničtějších a nejúžasnějších návrhů pečících trub a často se objevoval ve stále popůlarnějším odborném časopise “Architectular Digest”.

Svého vysněného cíle dosáhl však až v roce 2012, kdy z jeho dílny vzešla modulární řada vestavných spotřebičů s dokonalým vzhledem. Minimalismus dovedený do extrému, jednoduchá linie tvarů podtrhující hru světla a stínu. Kombinace zrcadlového skla, lesklého nerezu a hliníku.

Nositelem tohoto vyjímečného designu se stala řada spotřebičů, postavených na špičkové a technologicky vyspělé platformě. Mezi velice úspěšné produkty z této řady patří například kompaktní pečící trouba, která v sobě kombinuje konvenční, parní a mikrovlnný ohřev a stala se okamžitě jasnou volbou pro milovníky zdravého vaření po celém světě.

Albertův odkaz v sobě nese i současná řada spotřebičů Studio Solari. I nadále se jedná o spojení krásného, ušlechtilého vzhledu a posledních technologií v oblasti kuchyňských spotřebičů. Studio Solari je značka vyhledávána náročnými zákazníky a developery luxusních objektů po celém světě.

Pokud hledáte spotřebiče, kde se nejvyšší kvalita a poslední technologie snoubí s jedinečným italským designem, potom Vás určitě osloví Studio Solari.

 

  

 

Porovnávač zboží

Akční nabídka

KONTAKT

DOMAP s.r.o.                       
Pěnčín 67                                        
468 21 Pěnčín        

e-mail: info@domap.cz

tel: 777 533 665                            

Identifikační údaje:                                    

IČO: 03305023, DIČ: CZ03305023

 

© 2015 spotrebiceonline.cz Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop řešení AiShop